PREZENTER MUZYCZNY

O mnie

Moje doświadczenie

Od 1996 roku obsługuję imprezy jako prezenter muzyczny, co sprawia mi ogromną satysfakcję i radość. Niektórzy nazywają mnie DJ Pablo.


Jako DJ – Prezenter muzyczny obsługuję takie imprezy jak: wesele, studniówkę, dyskotekę, zabawę sylwestrową, metek studencki, imprezę andrzejkową, imprezę integracyjną czy event firmowy.

Jestem muzykiem

Muzyką zajmuję się niemal całe życie. Od wczesnych lat słucham wszelkich jej nurtów i gatunków. Dzięki mojej pasji, muzykuję już od ponad 30 lat jako wokalista i instrumentalista. Jako zawodowy muzyk wykonuję różne gatunki muzyki rozrywkowej w Polsce jak również na kontraktach zagranicznych. Daje mi to swobodę prowadzenia imprez w języku angielskim.

Od dziesięciu lat czynnie współpracuję z czołowym składem agencji muzycznej Navis z Lublina. Nie będę nikogo namawiał tu na wybór pomiędzy zespołem a prezenterem muzycznym, jak to robią „niektórzy”, ponieważ jest to kwestia gustu, upodobania i na pewno możliwości finansowych. Uważam, że w jednym i drugim wypadku ma to swoje zalety. O wadach nie będę pisał, bo zależne jest to od rzetelności wykonania pracy.

Prezenter muzyczny – DJ, to zawsze zabawa przy utworach w ich oryginalnych wersjach, ale wykonanie tych samych kompozycji przez dobrych wokalistów i muzyków w niczym im nie ujmuje.

Prezenter – DJ, to możliwość zabawy niemal bez przerwy. W przypadku zespołu należy pamiętać o tym, że muzycy wykonują ciężką pracę i krótka przerwa przynajmniej co 45 minut jest dla nich niezbędna.


Moje ogromne doświadczenie w prowadzeniu imprez tanecznych pozwala mi swobodnie poruszać się w morzu gatunków muzycznych a baczna obserwacja zabawy na parkiecie sprawia, że szybko trafiam w upodobania i gust wszystkich bawiących się.

Sprzęt na imprezy

W mojej pracy posługuję się wysokiej klasy sprzętem nagłośnieniowym oraz oświetleniem dyskotekowym, które to zawsze uświetnia klimat każdej imprezy dodając jej swoistego piękna i kolorytu. Sprawia to, że impreza na długo pozostaje w pamięci uczestników. Sprzęt na którym pracuję jest zadbany i jego wygląd nie psuje kwestii wizualnej.

Scenariusz imprezy

Zawsze chętnie służę pomocą w ustalaniu muzycznego scenariusza imprezy: otwarcie, „oczepiny”, zabawy (w przypadku wesel), konkursy karaoke (na życzenie) itd. Daję Państwu pewność, że to co sobie życzycie zostanie rzetelnie wykonane. Oczywiście w trakcie imprezy staram się spełniać wszystkie muzyczne życzenia gości.